Załóż bloga   Zaloguj sięmakijazija

Zmęczone oczy

spanka | 15 Maj, 2017 08:06

alt

Osoby zmagające się z problemem cieni pod oczami mają wyjątkowo utrudnione zadanie w kwestii makijażu. Należy dobrać odpowiednie produkty, aby wszystko prezentowało się właściwie. Warto wybrać kosmetyki kryjące. Mamy wtedy pewność, że zatuszują wszystkie niedoskonałości, które chcielibyśmy ukryć. Ma to ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz komfort. Z uwagi na to przy wyborze konkretnych produktów należy zwrócić uwagę na ich właściwości. Unikniemy wtedy nietrafionych zakupów i niepotrzebnego wydawania pieniędzy.

Podstawą kryjącego makijażu jest odpowiedni korektor pod oczy. Przy jego pomocy możemy znacznie poprawić wizualnie wygląd skóry. Możemy użyć go również do modelowania. Rozjaśniając poszczególne partie skóry jesteśmy w stanie poprawić kształt naszej twarzy. Jednak należy pamiętać o prawidłowym doborze koloru. Nie powinien być on taki sam jak kolor podkładu. Korektor lepiej jest wybrać o kilka tonów jaśniejszy. Dzięki temu zyskujemy duże możliwości w kwestii gry światłem i cieniem. Możemy rozjaśnić przebarwienia i sprawnie zatuszować wszelkie niedoskonałości.

Jednak należy pamiętać również o innych jego właściwościach. Kosmetyk powinien być jak najbardziej delikatny. Będziemy używać go pod oczami, a skóra w tym rejonie jest bardzo wrażliwa. Z uwagi na to idealnie sprawdzą się korektory nawilżające. Pozytywnie wpływają na stan skóry i nie powodują jej ściągnięcia. Przed zakupem warto przetestować konkretny produkt. Dzięki temu sprawdzimy czy służy naszej skórze. Jest to niezwykle ważne jeśli mamy duże wymagania. Dobre korektory pod oczy oferuje Lirene: https://lirene.pl/produkty/korektory/

Ogromną podpowiedzią mogą być blogi o makijażu. Znajdziemy tam wiele recenzji, które pomogą nam wytypować najlepsze kosmetyki. Na tej podstawie ograniczymy ilość testowanych produktów i dużo szybciej znajdziemy nasz ideał. Warto również zadbać o odpowiednie utrwalenie korektora. Nada się do tego puder transparentny. Nie zmieni on koloru produktu. Zamiast tego sprawi, że pozostanie on na swoim miejscu i bez problemu wytrzyma cały dzień. Ma to ogromny wpływ na wygląd całego makijażu.

 

kalendarz

 • « Maj 2017 »
  Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        

szukaj


ostatnio...

archiwum

Kategorie

Syndicate

  RSS 0.90 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 0.3
RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki